شرکت گسترش عمران ملل

شرکت گسترش عمران ملل

این شرکت بعنوان هلدینگ ساختمانی موسسه مالی اعتباری ملل با بهره گیری از توان فنی و مهندسی و در جهت نیل به اهداف و استراتژی های تدوین شده هلدینگ چند رشته ای موسسه ملل گام بر می دارد.

شرکت تخصصی در زمینه مدیریت فروش و بهره برداری از کلیه پروژه های ساخته شده و یا در دست احداث گروه ساختمانی ملل
انجام کلیه امور اقتصادی، تجاری، بازاریابی، فروش و سایر فعالیت های ذیربط در این زمینه در چهارچوب مقررات دولت جمهوری اسلامی ایران
ارائه خدمات مدیریت، مشاوره مالی و انجام مطالعات امکان سنجی و تدوین و اجرای سیاستهای فروش برای کلیه پروژه ها و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی
مشارکت با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی در پروژه ها و شرکت ها از طریق تأسیس یا تعهد سهام شرکت های جدید یا خرید و یا تعهد سهام شرکت های موجود
اخذ نمایندگی از مؤسسات و شرکت های معتبر داخلی و خارجی جهت تحقق اهداف مرتبط با موضوع فعالیت شرکت
انجام کلیه امور مجازی که به طور مستقیم و غیر مستقیم با موضوع شرکت مرتبط باشند
تاریخچه

شرکت گسترش عمران ملل با هدف مهندسی فروش و بهره برداری پروژه های ساختمانی با کاربری های مسکونی، اداری و تجاری که توسط گروه شرکت های ساختمانی ملل به عنوان بزرگترین سازنده کشور در سال 1396 از سوی وزارت راه و شهر سازی معرفی شده بوده تاسیس گردید.

این شرکت با استفاده از تجربه افراد کاردان و نیز خلاقیت نیروهای جوان در این صنعت بنا نهاده شده و به پشتوانه و اعتماد نام تجاری ملل و نیز قدرت سرمایه درحال گردش توسط گروه توسعه اقتصاد ملل و با استفاده از علم مدیریت روز، موفق شده است جایگاه خود را در میان شرکت های تراز اول مهندسی فروش پروژه های ساختمانی تثبیت نماید.

  • 2020 - فروش و بهره برداری از پروژه های ساختمانی
  • 2014 - بزرگترین سازنده کشور از سوی وزارت راه
  • 2006 - تثبیت جایگاه خود در میان شرکت های تراز اول
  • 2003 - موفق به کسب گواهینامه های استاندارد
  • 2001 - حضور در جمع بهترین شرکت های پیمانکار

ماموریت

فلسفه وجودی شرکت گسترش عمران ملل؛ صیانت و ارتقاء منافع سهامداران و دیگر ذینفعان و تداوم سودآوری شرکت از طریق توسعه و بهبود سبد سرمایه‏‏ گذاری، خلق ارزش پایدار و مدیریت بهینه شرکت های تابعه می باشد.

چشم انداز

قرار گرفتن در جمع ۳ شرکت سرمایه‎ گذاری برتر کشور تا سال ۱۴۰۰ در همین راستا دست یافتن به جایگاه برتر اقتصادی، علمی و فناوری در سطح کشور و تبدیل شدن به انتخاب اول سرمایه ‎گذاران داخلی و خارجی در کشور را در دورنمای آینده خود ترسیم نموده ایم.


مدیران ارشد

مهندس سید حسین جوادی - مدیر عامل
دکتر غفورخرامهر - رئیس هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره

دکتر حسین اشکوه - نایب رئیس مدیر عامل
مهندس اصغر فخرایی - عضو هیئت مدیره

شرکای تجاری